Kullanıcı Dostu İade Politikası

Satın almış olduğunuz içerikleri, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU İADE POLİTİKAMIZ

Amacımız, herkese kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmak bu yüzden aldığınız içerik ve eğitimden fayda görmeniz bizler için çok önemli. Aldığınız içerikten memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz.

  • Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 15 krediden fazla harcama yapmamalısınız. Eğitim kredisinin ne kadar kullanıldığı bilgisi Ddenemex.net sistemi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi 15 krediden fazla kullandığınız takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız.Sistemi 15 kredilik inceleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
  • İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 14 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 14 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 14 gün içinde destek@denemex.net’e mail atmalısınız.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, 0850 372 98 90 numaralı çağrı merkezimizden ya da destek@denemex.net üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.